PODRUŽNIČNA ŠOLA BILJE V ADRENALINSKEM PARKU

V petek, 18. 6. 2021 smo imeli na Podružnični šoli Bilje zadnji športni dan. Odpravili smo se v Solkan v adrenalinski park Soča fun park. Učenci so v okviru športnega dne razvijali različne načine gibanja, se seznanili s pomenom varnosti in skrbi zase pri športnih aktivnostih. Ob pomoči usposobljenih inštruktorjev in s certificirano opremo so se preizkusili v poligonih namenjenih njihovi starosti in višini. Iskali so skriti zaklad. Reko Sočo pa so ob povratku prečkali z gumenjaki. Pri tem je bilo tudi z jopiči poskrbljeno za varnost. Na drugi strani brega je učence čakal tudi sladoled.

Z obiskom v adrenalinskem parku smo prijetno zaključili šolsko leto. Iskreno bi se zahvalili KORK Bilje, ki je v celoti (299 eur) kril stroške avtobusa.

Kako zelo smo uživali in se zabavali, si lahko ogledate v galeriji.

Zapisala: Tjaša Močnik