Spoštovani!

Vabimo vas na predavanje g. Radovana Radetića, univ.dipl.soc, družinskega terapevta in mediatorja iz Zavoda za pomoč in svetovanje družini Aleksandra, ki bo

12.5.2022 ob 17.00 v Osnovni šoli Miren.

V primeru lepega vremena bo dogodek v atriju pod lipo, sicer pa v avli šole.

Dogodek bo predvidoma trajal 60 min (+…).

V predavanju, kjer bomo lahko zastavili tudi kakšno vprašanje, bomo izvedeli kako starši, otroci in učitelji čutijo, mislijo in delujejo, da bi učitelji in starši lahko razvili ustrezne principe in tehnike za vzpostavljanje kvalitetnih medsebojnih odnosov in tudi, kako se soočati z apatijo otrok, ki imajo visoka pričakovanja so pa v dosego teh pripravljeni vložiti zelo malo.

Prosimo, da vsi prisotni še vedno spoštujemo priporočila o ukrepih za preprečevanje širjenja virusa Covid, oz. njegovih različic.

Prijazno vabljeni !