Na naši šoli smo se tudi v tem šolskem letu odločili za sodelovanje na Mednarodnem literarnem, recitatorskem in likovnem natečaju »Ča u versin, riči in pinelu«, ki je letos potekal že sedmič. Natečaj je razpisala Osnovna škola Bijaći iz Kaštel Novega na Hrvaškem v sodelovanju z Agencijo za odgoj i obrazovanje ob 31. Čakovskem večeru. Učenci so ustvarjali na temi »Kar zmorejo oni, zmorem tudi jaz!« in »Kaj zmorem s čopičem!«.

Učenec 4. razreda, Andraž Milanič, je pod mentorstvom učiteljice Laure Čermelj prejel 2. nagrado.

Učenka 2. razreda, Neža Masten, je za likovni izdelek, ki je nastal pod mentorstvom učiteljice Lučane Petrovčič, prejela pohvalo.

Drugošolci Elizabeta Budin, Mara Nemec in Alison Svetlič ter četrtošolka Gaja Fabijan so prejeli zahvalo za sodelovanje.

Vsem učencem iskreno čestitamo!

Mladim ustvarjalcem in mentoricama je iskreno čestitala tudi ravnateljica Osnovne šole Miren, ga. Nikolaja Munih.

Zapisala: Lučana Petrovčič

Na fotografiji manjka drugošolka Neža Masten.