V torek 13.12.2022 je potekal prvi uradni medšolski turnir v malem nogometu v naši novi športni dvorani.

Za uvodni pozdrav mladim tekmovalcem, njihovim trenerjem in tudi navijačem sta poskrbela ravnateljica šole in župan občine.

Sodelovalo je kar pet ekip iz sosednjih osnovnih šol. Naši učenci –  nogometaši so bili nepremagljivi. To so bili Dominik, Vid, Miha, Luka, Aleks, Maj, Filip, Tilen P., Tilen B. Tobias in Nik. Pod vodstvom trenerja, učitelja Egona Waneka je ekipa OŠ Miren športno premagala ekipe OŠ Dobrovo, OŠ Renče, OŠ Šempeter in OŠ Solkan. Z osvojenim prvim mestom so se tekmovalci uvrstili v naslednjo stopnjo tekmovanj.

Pohvaliti velja tudi dekleta, ki so skrbno pisale zapisnike, druge časomerilke in ne nazadnje celotno tribuno navijačev naše šole za spodbudno in športno navijanje.

Vsem udeležencem tega lepega turnirja vse čestitke, posebej pa fantom – ekipi naše šole in njihovemu trenerju. Še bomo navijali za vas.

Ravnateljica, mag. Nikolaja Munih