JEDILNIK

This image has an empty alt attribute; its file name is slika.png

21. 6. – 24. 6.

DOPOLDANSKA MALICAKOSILOPOPOLDANSKA MALICA
PONEDELJEK      koruzni kosmiči (8), mleko (7),  banana  otroška juha (3,7), ocvrtki (1a,3,7), svinjska pečenka v omaki, zelena solata s koruzo, napitek  prepečenec (1a,6,7,11), ananasov sok
ZELENI DAN
pisani kruh (1a), rezina sira (7), olive, limonada, sadje  fižolovka (1a,3,7,9), pica margerita (1a,7), napitek  jogurt (7), grisini (1a,6)
SREDA   SŠSZ: marelice    hot dog (1a,6), gorčica (10), redčen sok, sadje  zelenjavna juha (1a,7,9), pohan ribji file (1a,3,4), krompirjeva solata (7), napitek, sladoled (7)  sadje
ČETRTEKpolnozrnati rogljiček z višnjo in skuto (1a,3,7,8), 2 dl mleko (7), sadje    rižota z zelenjavo in koščki puranjega mesa (9), mešana paradižnikova solata, napitek, sadje  lubenica

DOBER TEK!

*Pri kosilu imajo učenci na voljo kruh, kot napitek pa vodo in razredčen sadni sok brez dodanega sladkorja.

Jedi lahko vsebujejo snovi ali proizvode, ki povzročajo alergije ali preobčutljivost v obratih javne prehrane. Alergeni so na jedilniku po Uredbi (EU) št. 1169/2011 o zagotavljanju informacij o živilih potrošnikom označeni s številko poleg jedi. Tabela alergenov je priloga jedilniku. Navedbe alergenov v jedilniku ne vključujejo navedb alergenov v sledovih in možnih navzkrižnih kontaminacij. Za tabelo pritisnite na povezavo: “Tabela alergenov”.

Zaradi morebitnih odsotnosti zaposlenih v kuhinji ter težav z dobavo živil si pridržujemo pravico do spremembe jedilnika. Spremembe so prav tako možne zaradi trenutnih prilagoditev dela v razmerah, povezanih z epidemijo COVID-19.