Ob dnevu zlate knjige so   učenci OŠ Miren z varovanci Hiše dobre volje Miren pripravili srečanje povezano s knjigo in branjem.

V uvodu so učenke povedale nekaj svojih misli o knjigi. Varovanka gospa Jožica je dogodek obogatila  s spomini na svojo mladost in deklamiranjem pesmi iz otroštva kot tudi s pesmimi, ki jih je napisala sama.

Ob zaključku je učenec 7. razreda Timotej Vončina s harmoniko zaigral nekaj poskočnih melodij.

Prostovoljcem in šoli je strokovna delavka Hiše dobre volje Miren ga. Tina Krog podelila zahvalo Doma upokojencev Nova Gorica.

Vsem zbranim je ravnateljica mag. Nikolaja Munih, prof.def. namenila nekaj svojih misli in spodbudnih besed ter se zahvalila in čestitala prostovoljcem  za medgeneracijsko sodelovanje in izkazano pozornost.

Zahvalo so prejeli učenke 6.razreda Ema Berglez, Lana Dolinar, Maruša Laznik, Lara Komel, Klavdia Mei Petrovčič, Nika Cotič Leon, Filippa Viola Scarpa in učenec 7.razreda Timotej Vončina.

Zapisala: Lilijana Kavčič