V zadnjih dnevih pouka, tik pred božično novoletnimi prazniki je bila naša šola deležna velikodušnega darila s strani Športnega društva GEN-i, ki nam je podarilo  žoge v približni vrednosti 600€. Pri uresničitvi obdarovanja je imel pomembno vlogo g. Martin Vončina, zaposlen v podjetju in tudi član ŠD ter obenem oče dveh učencev naše šole in predstavnik staršev v Svetu zavoda OŠ Miren.

Obogatitve športnih rekvizitov sta bila poleg učencev najbolj vesela učitelja športa, g. Borut Vodopivec in Egon Wanek ter vse sodelavke razredne stopnje. Ravnateljica šole se je g. Vončini in ŠD Gen-i iskreno zahvalila. Poudarila je, da dejanja g. Vončine, ki je za dobrobit učencev poskrbel že večkrat, za šolo niso nekaj običjanega, so izjemna in zato toliko bolj dragocena in pomembna.

Zapisala: Ravnateljica mag. Nikolaja Munih prof. def