Na mednarodni likovni natečaj Kraj sprememb, ki ga že 26. leto zapored, organiziran Osnovna šola Danila Lokarja Ajdovščina, so bila iz OŠ Miren pod mentorstvom prof. LUM, Urške Harej Čoha poslana tudi dela naših učencev. Med 1382 likovnimi deli iz petih držav je bilo izbrano in z zlatom nagrajeno likovno delo osmošolca Davida Štuklja. David je prepričal strokovno komisijo z likovnim delom Tihožitje v temi. Motiv tihožitja je ustvaril v mešani likovni tehniki. Na črni podlagi je kombiniral risanje in slikanje in raziskoval izrazno moč bele, črne ter sive barve.

David je na otvoritvi razstave na ajdovski osnovni šoli prejel zlato priznanje in zasluženo nagrado za svoje ustvarjanje.

Ogled virtualne razstave  izbranih likovnih del si je mogoče ogledati na priloženi povezavi: https://www.os-ajdovscina.si/kraj-sprememb-a-place-of-change-2023/

Iskrene čestitke učencu  in njegovi mentorici za izjemen dosežek na mednarodni ravni,

ravnateljica s sodelavkami in sodelavci