V torek, 28. 2. 2023, smo zaključili z akcijo zbiranja lizik za Pediatrično kliniko, hemato-onkološki oddelek. Otroci so z veliko vnemo in dobro voljo prinašali lizike v šolo za bolne sovrstnike. Veliko otrok je dalo svoj denar za nakup lizik, nekaj otrok je dalo vse lizike, ki so jih nabrali na pustovanju.

Hvala, vsem, ki ste darovali liziko, zagotovo bomo marsikateremu malemu bolniku pričarali nasmeh na obraz.

V akciji smo sodelovali vse enote vrtca osnovne šole Miren, Podružnici Bilje in Kostanjevica. Nabirka lizik je tehtala 58 kg.

V četrtek, 2. 3. 2023, so bile lizike predane zdravstvenim delavcem pediatrične klinike.

Hvala.

Zapisala: Alenka Godnik